Cloud


Co zyskujesz wdrażając cloud

Jakość

Popraw jakość wdrażanych rozwiązań poprzez efektywne mechanizmy raportowania takie jak mechanizmy scentralizowane monitorowanie logowaniem informacji. Szybko analizuj informacje o stanie systemów uruchamianych w chmurze.

Wydajność

Zwiększysz wydajność swoich rozwiązań poprzez wykorzystanie automatycznych mechanizmów skalowania się aplikacji w chmurze na dostępnych zasobach. Twój system będzie skalował wraz z rozwojem Twojego biznesu.

Efektywność

Umożliwisz efektywniejszą pracę zespołom wytwarzającym twoje rozwiązania cyfrowe. Wykorzystanie mechanizmów jakie dają technologie udostępniane przez rozwiązania chmurowe takie jak np. Docker, Kubernetes znacznie przyspieszają proces wytwarzania aplikacji oraz wpływają na zwiększenie jakości.

Koszty

Będziesz mógł efektywniej wykorzystać zasoby udostępniane w chmurze. Będziesz mógł dynamicznie alokować zasoby dostosowując je do aktualnego obciążenia w danym obszarze systemowym. Uwolnisz czas swoich zespołów poświęcany na kreacje nowych środowisk infrastrukturalnych.


Przygotujemy dla Ciebie

Wdrożenie chmury prywatnej

Pomożemy Ci sprawnie wdrożyć środowisko private cloud abyć mógł zmniejszyć koszty infrastrukturalne i ograniczyć czas poświęcany na tworzenie i zarządzanie środowiskami oraz mógł tworzyć aplikacje wykorzystujące mechanizmy udostępniane przez chmurę prywatną.

wdrożenie chmury prywatnej
systemy aplikacje

Systemy i aplikacje

Z nami  stworzysz aplikacje wykorzystujące mechanizmy chmury pozwalające na maksymalizację ich wydajności i efektywności wykorzystując Kubernetes i Docker oraz Mikroserwisy oraz API usługi udostępniane  w chmurach publicznych.

Migracja do chmury

Z nami przeniesiesz swoje aktualne systemy i aplikacje do działania w chmurze. W ten sposób zwiększysz ich niezawodność, dostępność, zintegrujesz z  mechanizmami monitorującymi chmury. Dzięki temu zmniejszysz przyszłe koszty ich utrzymania.

migracja do chmury
big data w chmurze

Big Data w chmurze

Wesprzemy Cię w budowie środowiska big Data w chmurze. Nie musisz ponosić inicjalnych  kosztów zakupu własnej infrastruktury sprzętowej. Zacznij budować swoje MVP (Minimal Viable Product) w chmurze publicznej efektywnie wykorzystując nakłady finansowe na jak najszybszą weryfikacje koncepcji biznesowej twojego data lake.

Zastanawiasz się jakie korzyści Cloud przyniesie Twojej organizacji?

Umów się z nami na bezpłatną konsultację. Odpowiemy na nurtujące Cię pytania i przedstawimy przykładowe rozwiązania, które z naszą pomocą możesz zaimplementować.
Skontaktuj się z nami
Jesteś ciekaw jak wygląda współpraca z Sorigo? Tu znajdziesz szczegóły